Kullanım Koşulları

Macizle.xyz adresinde yer alan maç bilgileri bloğunda ki içerikler bizzat yazarlarımız tarafımdan veya izin verilmiş gerçek kullanıcılar tarafından yazılmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıda belirtilen kurallar çerçevesinde Tüm Kullanım Koşullarını ve Detaylarını kabul etmiş sayılırlar.

Yazılar

Macizle.xyz maç bilgilerini ele alarak bu çerçevede yer alan uygulamalar içerisinde maç saatini / maç kanal bilgisinin yer aldığı bir blog adresidir. İçerisinde yer alan bir kısım yazılar çekiliş vb. durumlar gösterebilir.

Macizle.xyz da yer alan içerikler önceden bilgi vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirilebilir, güncellenebilir ve yayından çıkartılabilir. Bu durumlar nedeniyle oluşacak olumsuzluklardan Macizle.xyz sorumlu tutulamaz.

Macizle.xyz sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Macizle.xyz sorumlu değildir.

Görsel Materyaller

Macizle.xyz da kullanılan fotoğraflar veya videolar ticari amaç güdebilir. Görsellerin hak sahipleri ya da videoların hak sahiplerinin talep etmesi çerçevesinde, Macizle.xyz ilgili içeriğin değiştirileceğini ya da gerekirse yayından çıkarılacağını taahhüt eder.

Dış Bağlantılar

Macizle.xyz da bulunan dış bağlantı linkleri site sahibi tarafından yerleştirilmiş olup, tıklanması itibariyle sizi farklı sitelere yönlendirebilir. Adresimizde yer alan linklerde bulunan içeriklerin doğruluğu ya da işlevselliği ile ilgili olarak, sorumluluk Macizle.xyz adresine ait değildir. Ziyaretçilerin yer alan dış linklere tıklaması tamamen kendilerinin inisiyatifi ve sorumluluğudur.

Yorum Yapma Hakkı

Macizle.xyz adresinde yer alan içeriklere tüm kullanıcıların yorum yapma hakkı bulunmaktadır.

Macizle.xyz içerisinde yer alan içeriklere yapılan yorumlardan ötürü site sahibi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.

İçeriklerde yer alan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda Macizle.xyz bu yorumları silme, düzenleme, yayınlamama, kullanıcıya bilgi vermeksizin varsa üyeliğini kapatma ve ihbar ederek soruşturma açma hakkına sahiptir.

İçerik Kullanımı

Macizle.xyz tarafından yazılan yazıların ve Macizle.xyz tarafından hazırlanan grafiklerin tüm hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı durumundan adresimizde yer alan içeriklerin şartları yerine getirildiği durumlarda , ticari olmayan amaçlarla kullanımı izin almak koşuluyla müsaittir.

Macizle.xyz adresinde yer alan içeriklerin bir bölümü ya da tamamı online ya da offline mecralarda izne tabii olacak şekilde ve kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir. Mevcut içerikler izin verilse dahi bir bölümü ya da tamamı değiştirildiği durumda online ya da offline mecralarda kesinlikle kullanılamaz.

Macizle.xyz adresinden alıntı yaptığınız durumda aşağıda yer alan şekliyle kaynak göstermeniz önemle rica olunur.

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına Macizle.xyz yönetimi olarak sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarını buradan inceleyebilirsiniz.

Kullanım koşulları hakkında soru, görüş ve önerileriniz için info@macizle.xyz adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu